We use cookies to facilitate the use of the Park and Fly website. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

Parkuj i Leć Balice - Kraków

for free
  • 3 min From the airport
  • Transfer to the airport always PLN 0
  • security 24/7 guarded parking
  • Discounts - discounts for regular customers
  • 99.1% Customers recommend this parking lot

Parkuj i Leć Balice - about the parking lot

Parkuj i Leć Balice
Kraków,
GPS N 50 3' 14'' E 19 48' 50''
number of seats

Krakowskie lotnisko to pierwszy port regionalnym w naszym kraju, gdzie przekroczona została liczba 4 mln podróżujących w roku. W roku 2015 ilość podróżnych wyniosła 4,3 mln osób. Z Krakowa ludzie najchętniej latają do: Londynu, Frankfurtu oraz Monachium. Lotnisko w dzielnicy Balice nieustannie się rozwija, poprzez modernizowanie terminali, pasów oraz infrastruktury. Jedną z ważniejszych inwestycji jest podwyższenie systemu ILS, co zapewnia jest większe bezpieczeństwo samolotom i pozwoli obsługiwać ruch samolotowy, nawet przy dużym zamgleniu.

Tak samo jak przy innych największych lotniskach w kraju, również tu znajduje się nowoczesny parking sieci Parkuj i Leć. Parking został zaprojektowany i wykonany, z myślą o Państwa wygodzie i spokoju o pozostawiony samochód. Działając nieprzerwanie od wielu lat, wypracowaliśmy sprawdzone standardy obsługi klienta, wdrażając w życie wiele udogodnień. Jednym z nich jest system rezerwacji miejsc parkingowych przez internet. Z wyprzedzeniem planują Państwo podróż samolotem z Krakowa? Polują na tanie bilety lotnicze? Jeśli tak, to warto również pamiętać o rezerwacji miejsca, na najlepszym i najtańszym parkingu przy lotnisku Kraków. Parkuj i Leć przygotował dla wszystkich klientów, bardzo atrakcyjny cennik – nawet od 5 złotych za jedną dobę parkowania!

Tanie parkowanie przy lotnisku Kraków, to nie jedyne atuty naszych parkingów. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa samochodów. To jeden z naszych najważniejszych celów! Realizujemy go przez całodobowy monitoring parkingu, wysokie ogrodzenie na całej jego długości, dozorowany wjazd i wyjazd, a także skuteczne oświetlenie każdego sektora. Przyjeżdżając na nasz parking i pozostawiając tu samochód, nikt z Państwa nie musi się martwić o to, jak dotrzeć na lotnisko. Niewielką odległość dzieląca parking i port lotniczy, pokonają Państwo naszymi komfortowymi samochodami wykonującymi bezpłatny transfer. Usługa dostępna przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Rezerwuj już dziś i udaj się w swoją wymarzoną podróż. Jeśli zastanawiasz się jeszcze nad wyborem sprawdź jak działamy: 

 

Show tips directions

reviews about parking lots

Check the best prices:

Sign up for the Newsletter

Subscribe to the Newsletter and receive information about all promotions Park and Fly!