Mes naudojame slapukus, kad būtų lengviau naudotis "Park and Fly" tinklalapiu. Jei nenorite, kad slapukai būtų išsaugomi kietajame diske, pakeiskite naršyklės nustatymus.

Parkuj i Leć Balice - Kraków

nemokamai
  • 3 min Iš oro uosto
  • perkėlimas į oro uostą visada yra 0 PLN
  • saugumas 24/7 saugoma automobilių stovėjimo aikštelė
  • Nuolaidos - nuolaidos nuolatiniams klientams
  • 99.1% Klientai rekomenduoja šią automobilių stovėjimo aikštelę

Parkuj i Leć Balice - apie automobilių stovėjimo aikštelę

Parkuj i Leć Balice
Kraków,
GPS N 50 3' 14'' E 19 48' 50''
Vietų skaičius

Krakowskie lotnisko to pierwszy port regionalnym w naszym kraju, gdzie przekroczona została liczba 4 mln podróżujących w roku. W roku 2015 ilość podróżnych wyniosła 4,3 mln osób. Z Krakowa ludzie najchętniej latają do: Londynu, Frankfurtu oraz Monachium. Lotnisko w dzielnicy Balice nieustannie się rozwija, poprzez modernizowanie terminali, pasów oraz infrastruktury. Jedną z ważniejszych inwestycji jest podwyższenie systemu ILS, co zapewnia jest większe bezpieczeństwo samolotom i pozwoli obsługiwać ruch samolotowy, nawet przy dużym zamgleniu.

Tak samo jak przy innych największych lotniskach w kraju, również tu znajduje się nowoczesny parking sieci Parkuj i Leć. Parking został zaprojektowany i wykonany, z myślą o Państwa wygodzie i spokoju o pozostawiony samochód. Działając nieprzerwanie od wielu lat, wypracowaliśmy sprawdzone standardy obsługi klienta, wdrażając w życie wiele udogodnień. Jednym z nich jest system rezerwacji miejsc parkingowych przez internet. Z wyprzedzeniem planują Państwo podróż samolotem z Krakowa? Polują na tanie bilety lotnicze? Jeśli tak, to warto również pamiętać o rezerwacji miejsca, na najlepszym i najtańszym parkingu przy lotnisku Kraków. Parkuj i Leć przygotował dla wszystkich klientów, bardzo atrakcyjny cennik – nawet od 5 złotych za jedną dobę parkowania!

Tanie parkowanie przy lotnisku Kraków, to nie jedyne atuty naszych parkingów. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa samochodów. To jeden z naszych najważniejszych celów! Realizujemy go przez całodobowy monitoring parkingu, wysokie ogrodzenie na całej jego długości, dozorowany wjazd i wyjazd, a także skuteczne oświetlenie każdego sektora. Przyjeżdżając na nasz parking i pozostawiając tu samochód, nikt z Państwa nie musi się martwić o to, jak dotrzeć na lotnisko. Niewielką odległość dzieląca parking i port lotniczy, pokonają Państwo naszymi komfortowymi samochodami wykonującymi bezpłatny transfer. Usługa dostępna przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Rezerwuj już dziś i udaj się w swoją wymarzoną podróż. Jeśli zastanawiasz się jeszcze nad wyborem sprawdź jak działamy: 

 

Rodyti patarimus nurodymai

atsiliepimai apie automobilių stovėjimo vietas

Patikrinkite geriausias kainas:

Užsiregistruokite naujienlaiškiui

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite informaciją apie visas akcijos "Park and Fly"!