Мы используем файлы cookie, чтобы облегчить использование веб-сайта Park and Fly. Если вы не хотите, чтобы файлы cookie сохранялись на вашем жестком диске, измените настройки своего браузера.
  • Информация о прибытии
  • Ваши данные
  • суммирование

Автостоянки Warszawa - Okęcie

Бронировать онлайн по лучшей цене

WAW PARKING OKĘCIE

5 min от аэропорта
посмотреть на карте 4 km из аэропорта
Parking WAW OKECIE to bezpieczny i komfortowy Parking w bliskiej odległości od lotniska. Jest to jeden z najnowszych parkingów przy lotnisku Chopin...
более
274,00zł цена за 7 дней
Нет вакансий

Parking Dominik Okęcie

6 min от аэропорта
посмотреть на карте из аэропорта
Parkingi Lotnisko Okęcie Dominik to dobra i tania alternatywa dla pozostawienia pojazdu podczas wylotu z lotniska Okęcie. Parkingi zapewniają darmo...
более
285,00zł цена за 7 дней
Нет вакансий

Krispit Parking 24

5 min от аэропорта
посмотреть на карте 5 km из аэропорта
Sprawdź ofertę Parkingu Krispit już dziś!Jeśli szukasz parkingu w bliskiej odległości od lotniska i oczekujesz profesjonalnej obsługi Parking Krisp...
более
286,00zł цена за 7 дней
Нет вакансий

Транспортом в аэропорт

Transport na lotnisko Okęcie zawsze jest bezpłatny i dokonywany bezpośrednio po przyjeździe na parking.

бронирование

Dokonaj szybkiej rezerwacji online lub rezerwacji telefonicznie. Potwierdzenie swojej rezerwacji otrzymasz w kilka chwil SMS-em oraz e-mailem.

страхование

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu - nasze parkingi są ogrodzone i monitorowane!

оплата

Zapłać wygodnie gotówką w momencie wjazdu na parking lub online za pomocą szybkich przelewów przy rezerwacji online!

Как это работает

Sprawdź jakie to proste!

Na naszej stronie wybierz lotnisko z którego wylatujesz następnie datę przyjazdu oraz datę wyjazdu. Kliknij szukaj! Następnie wybierz jedną z kilku dostępnych opcji parkowania i naciśnij rezerwuj. Zobacz jakie to proste! W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji płatności- gotówką na parkingu lub płatność online z dodatkowym rabatem! Kliknij rezerwuj w celu potwierdzenia! Teraz w kilka sekund otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mail oraz sms. Wydrukuj potwierdzenie oraz otrzymaną mapkę dojazdu i ruszaj w drogę! Przyjedź na wybrany parking, zaparkuj swój samochód w wyznaczonym przez obsługę miejscu i odbierz swój bilet parkingowy. Następnie obsługa zawiezie bezpłatnie Ciebie i twoje bagaże na lotnisko komfortowym Busem Parkuj i Leć. Teraz możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką i będzie bezpiecznie oczekiwać na Ciebie. Po powrocie odbierz swoje bagaże oraz zadzwoń do obsługi parkingu aby powiadomić o swoim powrocie. Następnie udaj się w wyznaczone miejsce i oczekuj na przyjazd Busa Parkuj i Leć. Po powrocie na parking odbierz swoje auto i bezpiecznie wracaj do domu.

Lotnisko Warszawa Okęcie Chopina

okecie chopina warszawa

Port Lotniczy Warszawa Okęcie Chopina (kod IATA: WAW, kod ICAO: EPWA)

Jeden z najważniejszych portów lotniczy w Polsce, położony w stolicy kraju. Lotnisko w Warszawie w roku 2015 odnotowało rekordowy wynik odprawionych pasażerów – aż 11,2 mln osób wyleciało stąd w swoją podróż. Jednocześnie wspomniany rok dla Lotniska Chopina w Warszawie to kontynuacja dobrej passy. W roku 2014 port uzyskał pierwszy zysk od roku 2012 roku, a jego dochód wyniósł 79,5 mln zł. Warszawskie lotnisko jest pretendentem do bycia największym lotniskiem w regionie. Z usług portu korzysta ponad 28 systematycznych przewoźników.

Полезная информация

Dbamy o Państwa komfort w każdym calu! Parkingi w sieci Parkuj i Leć położone w niedalekich odległościach od lotnisk, zawsze gwarantują darmowy transfer z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Bezpiecznie, szybko i w komfortowych warunkach przewieziemy naszych klientów z wraz z bagażami pod terminal lub z lotniska przywieziemy na parking. Wystarczy kilka minut od kontaktu z obsługą parkingu, a nasz samochód transferowy po Państwa przyjedzie. Nie trać czasu na szukanie innych parkingów. Korzystaj z wieloletniego doświadczenia i niskich cen, rezerwują miejsce na parkingach sieci Parkuj i Leć.

chopina

отзывы об автостоянках
номинальный раз Средняя оценка: 4.73
Dawid
Szkoda ze nie macie jeszcze jednego busa bo zarówno w jedna i druga stronę musiałem czekać na busa
Добавлено мнение: 06.06.2018
4.5
Iwona
Bardzo dobra obsługa, przede wszystkim zaimponowała mi szybkość obsługi :)
Добавлено мнение: 10.06.2018
5.0
Sylwia
Wszystko super?
Добавлено мнение: 16.06.2018
5.0
Marta
Parking zarezerwowany przez strone "Parkuj i Lec'. Szybki transfer na lotnisko jak i odbior po powrocie. Bezproblemowy kontakt telefoniczny. Aspekt do poprawy: wspolpraca z 'Pracuj i Lec'. Po przyjezdzie i potwierdzeniu kwoty, wlasciciel parkingu byl bardzo zaskoczony i poirytowany, ze sa to ceny nieaktualne (o czym juz informowal portal)
Добавлено мнение: 23.06.2019
4.0
Вернуться к оговорке
вызов книга

500 000

Довольные клиенты

Сенсационные низкие цены - на следующий день начинается даже от PLN 5,

Подпишитесь на рассылку новостей

Подпишитесь на рассылку и получите информацию обо всех рекламных акциях Park and Fly!

Бронирование ×
В настоящее время 22 люди заинтересованы в бронировании автостоянки рядом с аэропортом Warszawa - Okęcie
интерес ×
Последние заказы были отправлены 22 секунды назад на WAW PARKING OKĘCIE автостоянке