Мы используем файлы cookie, чтобы облегчить использование веб-сайта Park and Fly. Если вы не хотите, чтобы файлы cookie сохранялись на вашем жестком диске, измените настройки своего браузера.
  • Информация о прибытии
  • Ваши данные
  • суммирование

Автостоянки Łódź - Lublinek

Бронировать онлайн по лучшей цене

Parkuj i Leć Lublinek

1 min. от аэропорта
посмотреть на карте из аэропорта
Parking Lotnisko Łódź jest najbliżej zlokalizowanym od lotniska parkingiem prywatnym. Parking znajduje się przy ulicy dojazdowej do lotniska a tran...
более
279,00zł цена за 7 дней
Нет вакансий

Как это работает

Sprawdź jakie to proste!

Na naszej stronie wybierz lotnisko z którego wylatujesz następnie datę przyjazdu oraz datę wyjazdu. Kliknij szukaj! Następnie wybierz jedną z kilku dostępnych opcji parkowania i naciśnij rezerwuj. Zobacz jakie to proste! W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji płatności- gotówką na parkingu lub płatność online z dodatkowym rabatem! Kliknij rezerwuj w celu potwierdzenia! Teraz w kilka sekund otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mail oraz sms. Wydrukuj potwierdzenie oraz otrzymaną mapkę dojazdu i ruszaj w drogę! Przyjedź na wybrany parking, zaparkuj swój samochód w wyznaczonym przez obsługę miejscu i odbierz swój bilet parkingowy. Następnie obsługa zawiezie bezpłatnie Ciebie i twoje bagaże na lotnisko komfortowym Busem Parkuj i Leć. Teraz możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką i będzie bezpiecznie oczekiwać na Ciebie. Po powrocie odbierz swoje bagaże oraz zadzwoń do obsługi parkingu aby powiadomić o swoim powrocie. Następnie udaj się w wyznaczone miejsce i oczekuj na przyjazd Busa Parkuj i Leć. Po powrocie na parking odbierz swoje auto i bezpiecznie wracaj do domu.

отзывы об автостоянках
номинальный раз Средняя оценка: 4.75
Anna
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Szybko i sprawnie. Na pewno skorzystamy następnym razem. Super profesjonalne podejście do sprawy polecamy ten parking.
Добавлено мнение: 23.08.2017
4.5
Piotr
Parking działa ok. Polecam
Добавлено мнение: 16.12.2017
5.0
Вернуться к оговорке
вызов книга

500 000

Довольные клиенты

Сенсационные низкие цены - на следующий день начинается даже от PLN 5,

Подпишитесь на рассылку новостей

Подпишитесь на рассылку и получите информацию обо всех рекламных акциях Park and Fly!

Бронирование ×
В настоящее время 23 люди заинтересованы в бронировании автостоянки рядом с аэропортом Łódź - Lublinek
интерес ×
Последние заказы были отправлены 68 секунды назад на Parkuj i Leć Lublinek автостоянке