We use cookies to facilitate the use of the Park and Fly website. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.
  • Arrival details
  • your data
  • Summary

Car parks Warszawa - Okęcie

Book online at the best price

WAW PARKING OKĘCIE

5 min from the airport
see on map 4 km from the airport
Parking WAW OKECIE to bezpieczny i komfortowy Parking w bliskiej odległości od lotniska. Jest to jeden z najnowszych parkingów przy lotnisku Chopin...
More
274.00zł price for 7 days
There are no vacancies

Parking Dominik Okęcie

6 min from the airport
see on map from the airport
Parkingi Lotnisko Okęcie Dominik to dobra i tania alternatywa dla pozostawienia pojazdu podczas wylotu z lotniska Okęcie. Parkingi zapewniają darmo...
More
285.00zł price for 7 days
There are no vacancies

Krispit Parking 24

5 min from the airport
see on map 5 km from the airport
Sprawdź ofertę Parkingu Krispit już dziś!Jeśli szukasz parkingu w bliskiej odległości od lotniska i oczekujesz profesjonalnej obsługi Parking Krisp...
More
286.00zł price for 7 days
There are no vacancies

Transort to the airport

Transport na lotnisko Okęcie zawsze jest bezpłatny i dokonywany bezpośrednio po przyjeździe na parking.

Reservation

Dokonaj szybkiej rezerwacji online lub rezerwacji telefonicznie. Potwierdzenie swojej rezerwacji otrzymasz w kilka chwil SMS-em oraz e-mailem.

Insurance

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu - nasze parkingi są ogrodzone i monitorowane!

payment

Zapłać wygodnie gotówką w momencie wjazdu na parking lub online za pomocą szybkich przelewów przy rezerwacji online!

How it's working

Sprawdź jakie to proste!

Na naszej stronie wybierz lotnisko z którego wylatujesz następnie datę przyjazdu oraz datę wyjazdu. Kliknij szukaj! Następnie wybierz jedną z kilku dostępnych opcji parkowania i naciśnij rezerwuj. Zobacz jakie to proste! W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji płatności- gotówką na parkingu lub płatność online z dodatkowym rabatem! Kliknij rezerwuj w celu potwierdzenia! Teraz w kilka sekund otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mail oraz sms. Wydrukuj potwierdzenie oraz otrzymaną mapkę dojazdu i ruszaj w drogę! Przyjedź na wybrany parking, zaparkuj swój samochód w wyznaczonym przez obsługę miejscu i odbierz swój bilet parkingowy. Następnie obsługa zawiezie bezpłatnie Ciebie i twoje bagaże na lotnisko komfortowym Busem Parkuj i Leć. Teraz możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką i będzie bezpiecznie oczekiwać na Ciebie. Po powrocie odbierz swoje bagaże oraz zadzwoń do obsługi parkingu aby powiadomić o swoim powrocie. Następnie udaj się w wyznaczone miejsce i oczekuj na przyjazd Busa Parkuj i Leć. Po powrocie na parking odbierz swoje auto i bezpiecznie wracaj do domu.

Lotnisko Warszawa Okęcie Chopina

okecie chopina warszawa

Port Lotniczy Warszawa Okęcie Chopina (kod IATA: WAW, kod ICAO: EPWA)

Jeden z najważniejszych portów lotniczy w Polsce, położony w stolicy kraju. Lotnisko w Warszawie w roku 2015 odnotowało rekordowy wynik odprawionych pasażerów – aż 11,2 mln osób wyleciało stąd w swoją podróż. Jednocześnie wspomniany rok dla Lotniska Chopina w Warszawie to kontynuacja dobrej passy. W roku 2014 port uzyskał pierwszy zysk od roku 2012 roku, a jego dochód wyniósł 79,5 mln zł. Warszawskie lotnisko jest pretendentem do bycia największym lotniskiem w regionie. Z usług portu korzysta ponad 28 systematycznych przewoźników.

Useful information

Dbamy o Państwa komfort w każdym calu! Parkingi w sieci Parkuj i Leć położone w niedalekich odległościach od lotnisk, zawsze gwarantują darmowy transfer z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Bezpiecznie, szybko i w komfortowych warunkach przewieziemy naszych klientów z wraz z bagażami pod terminal lub z lotniska przywieziemy na parking. Wystarczy kilka minut od kontaktu z obsługą parkingu, a nasz samochód transferowy po Państwa przyjedzie. Nie trać czasu na szukanie innych parkingów. Korzystaj z wieloletniego doświadczenia i niskich cen, rezerwują miejsce na parkingach sieci Parkuj i Leć.

chopina

reviews about parking lots
rated times Average rating: 4.73
Dawid
Szkoda ze nie macie jeszcze jednego busa bo zarówno w jedna i druga stronę musiałem czekać na busa
Opinion added: 06.06.2018
4.5
Iwona
Bardzo dobra obsługa, przede wszystkim zaimponowała mi szybkość obsługi :)
Opinion added: 10.06.2018
5.0
Sylwia
Wszystko super?
Opinion added: 16.06.2018
5.0
Marta
Parking zarezerwowany przez strone "Parkuj i Lec'. Szybki transfer na lotnisko jak i odbior po powrocie. Bezproblemowy kontakt telefoniczny. Aspekt do poprawy: wspolpraca z 'Pracuj i Lec'. Po przyjezdzie i potwierdzeniu kwoty, wlasciciel parkingu byl bardzo zaskoczony i poirytowany, ze sa to ceny nieaktualne (o czym juz informowal portal)
Opinion added: 23.06.2019
4.0

Check the best prices:

Return to the reservation
call Book

500 000

Satisfied customers

Sensational low prices - the next day begins even from PLN 5,

Sign up for the Newsletter

Subscribe to the Newsletter and receive information about all promotions Park and Fly!

Reservations ×
Currently 17 people are interested in booking a car park near the airport Warszawa - Okęcie
Interest ×
The last reservations have been submitted 53 seconds ago in the Parking Dominik Okęcie car park