Mes naudojame slapukus, kad būtų lengviau naudotis "Park and Fly" tinklalapiu. Jei nenorite, kad slapukai būtų išsaugomi kietajame diske, pakeiskite naršyklės nustatymus.
  • Atvykimo duomenys
  • Jūsų duomenys
  • sumuojant

Automobilių parkai Poznań-Ławica

Užsisakyk internetu už geriausią kainą

Valet Parking

4 min iš oro uosto
pamatyti žemėlapyje 3,5 km iš oro uosto
Valet Parking Lotnisko Poznań Ławica to nowy położony zaledwie 3,5 km od lotniska parking. Gwarantuje bezpłatny transfer w 4 minuty, monitoring CCT...
daugiau
98,00zł kaina už 7 dienas
Nėra laisvų darbo vietų

Kaip tai veikia

Sprawdź jakie to proste!

Na naszej stronie wybierz lotnisko z którego wylatujesz następnie datę przyjazdu oraz datę wyjazdu. Kliknij szukaj! Następnie wybierz jedną z kilku dostępnych opcji parkowania i naciśnij rezerwuj. Zobacz jakie to proste! W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji płatności- gotówką na parkingu lub płatność online z dodatkowym rabatem! Kliknij rezerwuj w celu potwierdzenia! Teraz w kilka sekund otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mail oraz sms. Wydrukuj potwierdzenie oraz otrzymaną mapkę dojazdu i ruszaj w drogę! Przyjedź na wybrany parking, zaparkuj swój samochód w wyznaczonym przez obsługę miejscu i odbierz swój bilet parkingowy. Następnie obsługa zawiezie bezpłatnie Ciebie i twoje bagaże na lotnisko komfortowym Busem Parkuj i Leć. Teraz możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką i będzie bezpiecznie oczekiwać na Ciebie. Po powrocie odbierz swoje bagaże oraz zadzwoń do obsługi parkingu aby powiadomić o swoim powrocie. Następnie udaj się w wyznaczone miejsce i oczekuj na przyjazd Busa Parkuj i Leć. Po powrocie na parking odbierz swoje auto i bezpiecznie wracaj do domu.

atsiliepimai apie automobilių stovėjimo vietas
įvertinti kartų Vidutinis įvertinimas: 5.0
Tomek
Wszystko ok. Polecam
Nuomonė pridėta: 30.08.2018
5.0

Patikrinkite geriausias kainas:

Grįžkite į užsakymą
kvietimas knyga

500 000

Patenkinti klientai

Sensualios žemos kainos - prasideda kitą dieną net 5 PLN,

Užsiregistruokite naujienlaiškiui

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite informaciją apie visas akcijos "Park and Fly"!

užsakyti ×
Šiuo metu 5 žmonės yra suinteresuoti rezervuoti automobilių stovėjimo aikštelę netoli oro uosto Poznań-Ławica
palūkanos ×
Paskutinės išlygos buvo pateiktos 48 prieš keliasdešimt sekundžių automobilių stovėjimo aikštelėje Valet Parking