Mes naudojame slapukus, kad būtų lengviau naudotis "Park and Fly" tinklalapiu. Jei nenorite, kad slapukai būtų išsaugomi kietajame diske, pakeiskite naršyklės nustatymus.
  • Atvykimo duomenys
  • Jūsų duomenys
  • sumuojant

Automobilių parkai Gdańsk Rębiechowo

Užsisakyk internetu už geriausią kainą

MAXI-PARKING

2 min iš oro uosto
pamatyti žemėlapyje 0,3 km iš oro uosto
Parking Lotnisko Gdańsk Rębiechowo MAXI to prywatny parking zlokalizowany 300 metrów od lotniska i czasem transferu wynoszącym około 2 minut. Parki...
daugiau
55,00zł kaina už 7 dienas
Nėra laisvų darbo vietų

GOLIAT PARKING GDAŃSK

2 min iš oro uosto
pamatyti žemėlapyje 0,3 km iš oro uosto
Lecąc z Lotniska Gdańsk Rębiechowo warto skorzystać z oferty Parkingu Goliat. Parking oferuje naprawdę idealną lokalizację oraz krótki czas transfe...
daugiau
55,00zł kaina už 7 dienas
Nėra laisvų darbo vietų

Perkelkite į oro uostą

Transport na lotnisko Gdańsk zawsze jest bezpłatny i dokonywany bezpośrednio po przyjeździe na parking.

rezervavimas

Dokonaj szybkiej rezerwacji online lub rezerwacji telefonicznie. Potwierdzenie swojej rezerwacji otrzymasz w kilka chwil SMS-em oraz e-mailem.

draudimas

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu - nasze parkingi są w pełni bezpieczne i monitorowane!

mokėjimas

Zapłać wygodnie gotówką w momencie wjazdu na parking lub za pomocą szybkich przelewów przy rezerwacji online!

Kaip tai veikia

Sprawdź jakie to proste!

Na naszej stronie wybierz lotnisko z którego wylatujesz następnie datę przyjazdu oraz datę wyjazdu. Kliknij szukaj! Następnie wybierz jedną z kilku dostępnych opcji parkowania i naciśnij rezerwuj. Zobacz jakie to proste! W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji płatności- gotówką na parkingu lub płatność online z dodatkowym rabatem! Kliknij rezerwuj w celu potwierdzenia! Teraz w kilka sekund otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mail oraz sms. Wydrukuj potwierdzenie oraz otrzymaną mapkę dojazdu i ruszaj w drogę! Przyjedź na wybrany parking, zaparkuj swój samochód w wyznaczonym przez obsługę miejscu i odbierz swój bilet parkingowy. Następnie obsługa zawiezie bezpłatnie Ciebie i twoje bagaże na lotnisko komfortowym Busem Parkuj i Leć. Teraz możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką i będzie bezpiecznie oczekiwać na Ciebie. Po powrocie odbierz swoje bagaże oraz zadzwoń do obsługi parkingu aby powiadomić o swoim powrocie. Następnie udaj się w wyznaczone miejsce i oczekuj na przyjazd Busa Parkuj i Leć. Po powrocie na parking odbierz swoje auto i bezpiecznie wracaj do domu.

LOTNISKO GDAŃSK RĘBIECHOWO

Położony w północnej Polsce port lotniczy i jest jednym z lepiej prosperujących w kraju. Rok 2014 był początkiem dobrej passy dla Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, skąd odprawiono przeszło 3 mln pasażerów. Kolejne lata również były dobrym czasem dla gdańskiego portu, która rocznie odprawia około 3,7 mln pasażerów, odnotowując systematyczne wzrosty. Rekordowe poziomy miesięczne - 400 tys. pasażerów, zostały dwa razy przekroczone w lipcu oraz sierpniu.

Wszystkich podróżnych latających z lotniska Gdańsk, zapraszamy do skorzystania z parkingów sieci Parkuj i Leć. Nasze parkingi znajdują się w bardzo dogodnych położeniach, tuż przy głównej drodze na lotnisko. Łatwy i wygodny dojazd na parkingi, to nie jedyne argumenty, aby właśnie u nas zaparkować samochód. Wszystkie parkingi Parkuj i Leć w Polsce, oferują wysokie standardy obsługi podróżnych, równocześnie gwarantując bezpieczeństwo pozostawionych tu samochodów. Utwardzone nawierzchnie miejsc parkingowych, dróg i chodników, wiaty dla oczekujących na transfer, bezpłatny przewóz z parkingu na lotnisko i odwrotnie, a także rezerwowanie miejsc parkingowych online lub telefonicznie. Do tego wszystkiego warto dodać bardzo niskie ceny, które parking lotnisko Gdańsk zapewnia wszystkim klientom – nawet od 5 złotych za dobę parkowania.

Co zrobić, aby cieszyć się daleką podróżą samolotem i nie martwić o swój samochód? Oczywiście korzystać z usług sprawdzonych parkingów. Parking Parkuj i Leć w Gdańsku, należy do sieci największych parkingów przylotniskowych, znajdujących się na terenie całego kraju.  Zachęcamy do jego sprawdzenia i rezerwowania terminów online.

 

atsiliepimai apie automobilių stovėjimo vietas
įvertinti kartų Vidutinis įvertinimas: 4.97
Piotr
Wszystko na 5. Polecamy
Nuomonė pridėta: 03.03.2018
5.0
Monika Grabowska
Polecam. Parking Blisko lotniska.
Nuomonė pridėta: 26.03.2018
5.0
Teresa
Polecam!
Nuomonė pridėta: 20.04.2018
5.0
Monika
Parking godny polecenia! Obsługa miła, transfer na czas.
Nuomonė pridėta: 24.04.2018
5.0

Patikrinkite geriausias kainas:

Grįžkite į užsakymą
kvietimas knyga

500 000

Patenkinti klientai

Sensualios žemos kainos - prasideda kitą dieną net 5 PLN,

Užsiregistruokite naujienlaiškiui

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite informaciją apie visas akcijos "Park and Fly"!

užsakyti ×
Šiuo metu 7 žmonės yra suinteresuoti rezervuoti automobilių stovėjimo aikštelę netoli oro uosto Gdańsk Rębiechowo
palūkanos ×
Paskutinės išlygos prieš 2 sekundes buvo 61 pateikiamos automobilių stovėjimo aikštelėje MAXI-PARKING