We use cookies to facilitate the use of the Park and Fly website. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.
  • Arrival details
  • your data
  • Summary

Car parks Poznań-Ławica

Book online at the best price

Valet Parking

4 min from the airport
see on map 3,5 km from the airport
Valet Parking Lotnisko Poznań Ławica to nowy położony zaledwie 3,5 km od lotniska parking. Gwarantuje bezpłatny transfer w 4 minuty, monitoring CCT...
More
98.00zł price for 7 days
There are no vacancies

How it's working

Sprawdź jakie to proste!

Na naszej stronie wybierz lotnisko z którego wylatujesz następnie datę przyjazdu oraz datę wyjazdu. Kliknij szukaj! Następnie wybierz jedną z kilku dostępnych opcji parkowania i naciśnij rezerwuj. Zobacz jakie to proste! W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji płatności- gotówką na parkingu lub płatność online z dodatkowym rabatem! Kliknij rezerwuj w celu potwierdzenia! Teraz w kilka sekund otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mail oraz sms. Wydrukuj potwierdzenie oraz otrzymaną mapkę dojazdu i ruszaj w drogę! Przyjedź na wybrany parking, zaparkuj swój samochód w wyznaczonym przez obsługę miejscu i odbierz swój bilet parkingowy. Następnie obsługa zawiezie bezpłatnie Ciebie i twoje bagaże na lotnisko komfortowym Busem Parkuj i Leć. Teraz możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką i będzie bezpiecznie oczekiwać na Ciebie. Po powrocie odbierz swoje bagaże oraz zadzwoń do obsługi parkingu aby powiadomić o swoim powrocie. Następnie udaj się w wyznaczone miejsce i oczekuj na przyjazd Busa Parkuj i Leć. Po powrocie na parking odbierz swoje auto i bezpiecznie wracaj do domu.

reviews about parking lots
rated times Average rating: 5.0
Tomek
Wszystko ok. Polecam
Opinion added: 30.08.2018
5.0

Check the best prices:

Return to the reservation
call Book

500 000

Satisfied customers

Sensational low prices - the next day begins even from PLN 5,

Sign up for the Newsletter

Subscribe to the Newsletter and receive information about all promotions Park and Fly!

Reservations ×
Currently 13 people are interested in booking a car park near the airport Poznań-Ławica
Interest ×
The last reservations have been submitted 20 seconds ago in the Valet Parking car park