Mes naudojame slapukus, kad būtų lengviau naudotis "Park and Fly" tinklalapiu. Jei nenorite, kad slapukai būtų išsaugomi kietajame diske, pakeiskite naršyklės nustatymus.
  • Atvykimo duomenys
  • Jūsų duomenys
  • sumuojant

Automobilių parkai Łódź - Lublinek

Užsisakyk internetu už geriausią kainą

Parkuj i Leć Lublinek

1 min. iš oro uosto
pamatyti žemėlapyje iš oro uosto
Parking Lotnisko Łódź jest najbliżej zlokalizowanym od lotniska parkingiem prywatnym. Parking znajduje się przy ulicy dojazdowej do lotniska a tran...
daugiau
279,00zł kaina už 7 dienas
Nėra laisvų darbo vietų

Kaip tai veikia

Sprawdź jakie to proste!

Na naszej stronie wybierz lotnisko z którego wylatujesz następnie datę przyjazdu oraz datę wyjazdu. Kliknij szukaj! Następnie wybierz jedną z kilku dostępnych opcji parkowania i naciśnij rezerwuj. Zobacz jakie to proste! W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji płatności- gotówką na parkingu lub płatność online z dodatkowym rabatem! Kliknij rezerwuj w celu potwierdzenia! Teraz w kilka sekund otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mail oraz sms. Wydrukuj potwierdzenie oraz otrzymaną mapkę dojazdu i ruszaj w drogę! Przyjedź na wybrany parking, zaparkuj swój samochód w wyznaczonym przez obsługę miejscu i odbierz swój bilet parkingowy. Następnie obsługa zawiezie bezpłatnie Ciebie i twoje bagaże na lotnisko komfortowym Busem Parkuj i Leć. Teraz możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką i będzie bezpiecznie oczekiwać na Ciebie. Po powrocie odbierz swoje bagaże oraz zadzwoń do obsługi parkingu aby powiadomić o swoim powrocie. Następnie udaj się w wyznaczone miejsce i oczekuj na przyjazd Busa Parkuj i Leć. Po powrocie na parking odbierz swoje auto i bezpiecznie wracaj do domu.

atsiliepimai apie automobilių stovėjimo vietas
įvertinti kartų Vidutinis įvertinimas: 4.75
Anna
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Szybko i sprawnie. Na pewno skorzystamy następnym razem. Super profesjonalne podejście do sprawy polecamy ten parking.
Nuomonė pridėta: 23.08.2017
4.5
Piotr
Parking działa ok. Polecam
Nuomonė pridėta: 16.12.2017
5.0

Patikrinkite geriausias kainas:

Grįžkite į užsakymą
kvietimas knyga

500 000

Patenkinti klientai

Sensualios žemos kainos - prasideda kitą dieną net 5 PLN,

Užsiregistruokite naujienlaiškiui

Prenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite informaciją apie visas akcijos "Park and Fly"!

užsakyti ×
Šiuo metu 19 žmonės yra suinteresuoti rezervuoti automobilių stovėjimo aikštelę netoli oro uosto Łódź - Lublinek
palūkanos ×
Paskutinės išlygos buvo pateiktos 59 prieš keliasdešimt sekundžių automobilių stovėjimo aikštelėje Parkuj i Leć Lublinek