Мы используем файлы cookie, чтобы облегчить использование веб-сайта Park and Fly. Если вы не хотите, чтобы файлы cookie сохранялись на вашем жестком диске, измените настройки своего браузера.

 

Punktualność – jedna z najbardziej docenianych cech każdego człowieka. Wie o tym każdy, kto podróżuje samolotami. Konieczność pojawienia się na lotnisku, na godzinę do dwóch przed planowanym wylotem, związana jest z procedurami, które poprzedzają wejście pasażerów na pokład. Planując swoją podróż samolotową i przyjazd na lotnisko, dobrze już wcześniej mieć zarezerwowane miejsce na parkingu. Parkingu, który zapewni bezpieczeństwo Waszemu samochodowi, a jednocześnie zapewni szybki i wygodny transfer na lotnisko. Dokładnie takie warunki gwarantujemy każdemu naszemu klientowi, a także jego pasażerom.

Parkingi Parkuj i Leć położone są w najlepszych lokalizacjach, w sąsiedztwie największych portów lotniczych w Polsce. Znaleźć nas można w takich miastach jak Modlin, Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Łódź, Poznań oraz wkrótce i w innych miastach. Każde z tych lotnisk obsługuje rocznie dziesiątki tysięcy podróżnych i właśnie z nich odbywają się loty w najpopularniejszych kierunkach świata. Wszystkie z naszych parkingów to nowoczesna infrastruktura, gwarantujące maksymalną wygodę dla parkujących tu swoje samochody. Pojemne parkingi, czytelny rozkład sektorów z dużymi miejscami parkingowymi, utwardzona nawierzchnia, ogrodzenie, oświetlenie każdej części parkingu, całodobowy monitoring i to, co naszym najważniejsze: bezpłatna rezerwacja online oraz zawsze bezpłatny transfer.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych parkingami Parkuj i Leć, do telefonicznej lub internetowej rezerwacji miejsc parkingowych w najlepszych cenach. Ta prosta czynność daje gwarancję, że wolne miejsce parkingowe na pewno będzie czekało i punktualnie dotrą Państwo na lotnisko, bez czasochłonnego szukania miejsc na innych parkingach. Parkuj i Leć to Twoje parkingi lotniskowe. Blisko, Bezpiecznie i zawsze Na czas!

500 000

Довольные клиенты

Сенсационные низкие цены - на следующий день начинается даже от PLN 5,

Подпишитесь на рассылку новостей

Подпишитесь на рассылку и получите информацию обо всех рекламных акциях Park and Fly!