We use cookies to facilitate the use of the Park and Fly website. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

 

Punktualność – jedna z najbardziej docenianych cech każdego człowieka. Wie o tym każdy, kto podróżuje samolotami. Konieczność pojawienia się na lotnisku, na godzinę do dwóch przed planowanym wylotem, związana jest z procedurami, które poprzedzają wejście pasażerów na pokład. Planując swoją podróż samolotową i przyjazd na lotnisko, dobrze już wcześniej mieć zarezerwowane miejsce na parkingu. Parkingu, który zapewni bezpieczeństwo Waszemu samochodowi, a jednocześnie zapewni szybki i wygodny transfer na lotnisko. Dokładnie takie warunki gwarantujemy każdemu naszemu klientowi, a także jego pasażerom.

Parkingi Parkuj i Leć położone są w najlepszych lokalizacjach, w sąsiedztwie największych portów lotniczych w Polsce. Znaleźć nas można w takich miastach jak Modlin, Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Łódź, Poznań oraz wkrótce i w innych miastach. Każde z tych lotnisk obsługuje rocznie dziesiątki tysięcy podróżnych i właśnie z nich odbywają się loty w najpopularniejszych kierunkach świata. Wszystkie z naszych parkingów to nowoczesna infrastruktura, gwarantujące maksymalną wygodę dla parkujących tu swoje samochody. Pojemne parkingi, czytelny rozkład sektorów z dużymi miejscami parkingowymi, utwardzona nawierzchnia, ogrodzenie, oświetlenie każdej części parkingu, całodobowy monitoring i to, co naszym najważniejsze: bezpłatna rezerwacja online oraz zawsze bezpłatny transfer.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych parkingami Parkuj i Leć, do telefonicznej lub internetowej rezerwacji miejsc parkingowych w najlepszych cenach. Ta prosta czynność daje gwarancję, że wolne miejsce parkingowe na pewno będzie czekało i punktualnie dotrą Państwo na lotnisko, bez czasochłonnego szukania miejsc na innych parkingach. Parkuj i Leć to Twoje parkingi lotniskowe. Blisko, Bezpiecznie i zawsze Na czas!

500 000

Satisfied customers

Sensational low prices - the next day begins even from PLN 5,

Sign up for the Newsletter

Subscribe to the Newsletter and receive information about all promotions Park and Fly!