We use cookies to facilitate the use of the Park and Fly website. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.
  • Arrival details
  • your data
  • Summary

Car parks Warszawa - Modlin

Book online at the best price

!!! TERAZ REZERWUJĄC Z WYPRZEDZENIEM ZYSKUJESZ DODATKOWE RABATY !!!

-25%

Parkuj i Leć Modlin

5 min from the airport
see on map 4 km from the airport
only a great promotion today *** 5 people have just booked this parking lot ***
We provide our clients with modern, paved, monitored and illuminated parking lots, adapted to passenger cars and delivery vans. Parking at the Modl...
More

75.00zł

51.75zł price for 7 days
Only today - 25 promotion Only 2 places left for this price! End of promotion for
There are no vacancies

Parkuj i Leć Plus

5 min from the airport
see on map 5 km from the airport
120.00zł price for 7 days
There are no vacancies

Transort to the airport

Transfer na lotnisko i z powrotem zawsze jest darmowy! Ceny za rezerwację zawierają w sobie wszystkie opłaty.

Reservation

Dokonaj szybkiej rezerwacji online lub rezerwacji telefonicznie. Potwierdzenie swojej rezerwacji otrzymasz w kilka chwil SMS-em oraz e-mailem.

Insurance

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu - nasze parkingi są dozorowane i monitorowane!

payment

Zapłać wygodnie gotówką w momencie wjazdu na parking lub online za pomocą szybkich przelewów przy rezerwacji online!

How it's working

Sprawdź jakie to proste!

Na naszej stronie wybierz lotnisko z którego wylatujesz następnie datę przyjazdu oraz datę wyjazdu. Kliknij szukaj! Następnie wybierz jedną z kilku dostępnych opcji parkowania i naciśnij rezerwuj. Zobacz jakie to proste! W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji płatności- gotówką na parkingu lub płatność online z dodatkowym rabatem! Kliknij rezerwuj w celu potwierdzenia! Teraz w kilka sekund otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mail oraz sms. Wydrukuj potwierdzenie oraz otrzymaną mapkę dojazdu i ruszaj w drogę! Przyjedź na wybrany parking, zaparkuj swój samochód w wyznaczonym przez obsługę miejscu i odbierz swój bilet parkingowy. Następnie obsługa zawiezie bezpłatnie Ciebie i twoje bagaże na lotnisko komfortowym Busem Parkuj i Leć. Teraz możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką i będzie bezpiecznie oczekiwać na Ciebie. Po powrocie odbierz swoje bagaże oraz zadzwoń do obsługi parkingu aby powiadomić o swoim powrocie. Następnie udaj się w wyznaczone miejsce i oczekuj na przyjazd Busa Parkuj i Leć. Po powrocie na parking odbierz swoje auto i bezpiecznie wracaj do domu.

Lotnisko Warszawa Modlin

parking modlin, parkuj i leć, lotnisko modlin

Port Lotniczy Warszawa/Modlin (kod IATA: WMI, kod ICAO: EPMO)

Lotnisko Modlin jest obiektem bardzo młodym. Zostało ono otwarte zaledwie w 2012 roku. Jest ono jednocześnie najszybciej rozwijającym się lotniskiem w całym regionie. Jeżeli zatem poszukuje się bezpiecznego, nowoczesnego obiektu, który spełnia światowe standardy obsługi klientów, a zamierza się wylecieć z Warszawy bądź okolic, to naprawdę warto jest rozważyć wybór właśnie lotniska Modlin. Obsługuje je, co prawda, jak na razie jeden przewoźnik linie lotnicze Ryanair. Z lotniska w Modlinie polecimy do niemal czterdziestu europejskich miast. Jest to najprawdopodobniej obiekt, który powinno się wybrać, mając zamiar odbyć spokojną oraz finansowo nie obciążającą podróż. Lotnisko jest oddalone od śródmieścia Warszawy o ponad trzydzieści kilometrów i zlokalizowane jest ono w pobliskim Nowym Dworze Mazowieckim.

Useful information

Planując podróż należy dobrze zastanowić się nad tym, co ze sobą zabrać. Oczywiście nie można zapomnieć o dokumentach, pieniądzach, kartach płatniczych, biletach, telefonie i laptopie. Ponadto warto odpowiednio skompletować garderobę. W walizce powinny znaleźć się zarówno cienkie, lekkie, jak również grube i ciepłe ubrania. Konieczne będą także wygodne buty. Wybierając się nawet na kilkudniowy wyjazd warto zabrać ze sobą niezbędne kosmetyki i leki. Podczas urlopu powinniśmy się zrelaksować, odpocząć, korzystać z dostępnych atrakcji, ale nie możemy przy tym zapominać o bezpieczeństwie i zdrowiu. Dlatego dobrym pomysłem jest wykupienie ubezpieczenia turystycznego. W obecnych czasach firmy oferują szeroki wybór tego typu usług, a zatem każdy znajdzie odpowiednia dla siebie ofertę.

 

 

 

parking modlin, parkuj i leć

reviews about parking lots
rated times Average rating: 4.83
Adam
Bez uwag
Opinion added: 05.03.2020
5.0
Константин
мне понравилось
Opinion added: 15.03.2020
4.8
Jarosław
Bardzo pomocna, ciepła obsługa.
Opinion added: 21.03.2020
5.0
Justyna
Korzystam z parkingu od dluzszego czasu i nie mam zadnych zastrzezen. Panowie mili i przyjemni. Jestem stala klientka i nie wyobrazam so ie zostawic samochodu w innym miejscu- tylko Parkuj i Lec. :)
Opinion added: 24.03.2020
5.0

Check the best prices:

Return to the reservation
call Book

500 000

Satisfied customers

Sensational low prices - the next day begins even from PLN 5,

Sign up for the Newsletter

Subscribe to the Newsletter and receive information about all promotions Park and Fly!

Reservations ×
Currently 14 people are interested in booking a car park near the airport Warszawa - Modlin
Interest ×
The last reservations have been submitted 84 seconds ago in the Parkuj i Leć Plus car park