We use cookies to facilitate the use of the Park and Fly website. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.
  • Arrival details
  • your data
  • Summary

Car parks Gdańsk Rębiechowo

Book online at the best price

MAXI-PARKING

2 min from the airport
see on map 0,3 km from the airport
Parking Lotnisko Gdańsk Rębiechowo MAXI to prywatny parking zlokalizowany 300 metrów od lotniska i czasem transferu wynoszącym około 2 minut. Parki...
More
55.00zł price for 7 days
There are no vacancies

GOLIAT PARKING GDAŃSK

2 min from the airport
see on map 0,3 km from the airport
When traveling from the Gdańsk Rębiechowo Airport, it is worth taking advantage of the Goliath Parking offer. The car park offers a really ideal lo...
More
55.00zł price for 7 days
There are no vacancies

Transort to the airport

Transport na lotnisko Gdańsk zawsze jest bezpłatny i dokonywany bezpośrednio po przyjeździe na parking.

Reservation

Dokonaj szybkiej rezerwacji online lub rezerwacji telefonicznie. Potwierdzenie swojej rezerwacji otrzymasz w kilka chwil SMS-em oraz e-mailem.

Insurance

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu - nasze parkingi są w pełni bezpieczne i monitorowane!

payment

Zapłać wygodnie gotówką w momencie wjazdu na parking lub za pomocą szybkich przelewów przy rezerwacji online!

How it's working

Sprawdź jakie to proste!

Na naszej stronie wybierz lotnisko z którego wylatujesz następnie datę przyjazdu oraz datę wyjazdu. Kliknij szukaj! Następnie wybierz jedną z kilku dostępnych opcji parkowania i naciśnij rezerwuj. Zobacz jakie to proste! W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji płatności- gotówką na parkingu lub płatność online z dodatkowym rabatem! Kliknij rezerwuj w celu potwierdzenia! Teraz w kilka sekund otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mail oraz sms. Wydrukuj potwierdzenie oraz otrzymaną mapkę dojazdu i ruszaj w drogę! Przyjedź na wybrany parking, zaparkuj swój samochód w wyznaczonym przez obsługę miejscu i odbierz swój bilet parkingowy. Następnie obsługa zawiezie bezpłatnie Ciebie i twoje bagaże na lotnisko komfortowym Busem Parkuj i Leć. Teraz możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką i będzie bezpiecznie oczekiwać na Ciebie. Po powrocie odbierz swoje bagaże oraz zadzwoń do obsługi parkingu aby powiadomić o swoim powrocie. Następnie udaj się w wyznaczone miejsce i oczekuj na przyjazd Busa Parkuj i Leć. Po powrocie na parking odbierz swoje auto i bezpiecznie wracaj do domu.

LOTNISKO GDAŃSK RĘBIECHOWO

Położony w północnej Polsce port lotniczy i jest jednym z lepiej prosperujących w kraju. Rok 2014 był początkiem dobrej passy dla Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, skąd odprawiono przeszło 3 mln pasażerów. Kolejne lata również były dobrym czasem dla gdańskiego portu, która rocznie odprawia około 3,7 mln pasażerów, odnotowując systematyczne wzrosty. Rekordowe poziomy miesięczne - 400 tys. pasażerów, zostały dwa razy przekroczone w lipcu oraz sierpniu.

Wszystkich podróżnych latających z lotniska Gdańsk, zapraszamy do skorzystania z parkingów sieci Parkuj i Leć. Nasze parkingi znajdują się w bardzo dogodnych położeniach, tuż przy głównej drodze na lotnisko. Łatwy i wygodny dojazd na parkingi, to nie jedyne argumenty, aby właśnie u nas zaparkować samochód. Wszystkie parkingi Parkuj i Leć w Polsce, oferują wysokie standardy obsługi podróżnych, równocześnie gwarantując bezpieczeństwo pozostawionych tu samochodów. Utwardzone nawierzchnie miejsc parkingowych, dróg i chodników, wiaty dla oczekujących na transfer, bezpłatny przewóz z parkingu na lotnisko i odwrotnie, a także rezerwowanie miejsc parkingowych online lub telefonicznie. Do tego wszystkiego warto dodać bardzo niskie ceny, które parking lotnisko Gdańsk zapewnia wszystkim klientom – nawet od 5 złotych za dobę parkowania.

Co zrobić, aby cieszyć się daleką podróżą samolotem i nie martwić o swój samochód? Oczywiście korzystać z usług sprawdzonych parkingów. Parking Parkuj i Leć w Gdańsku, należy do sieci największych parkingów przylotniskowych, znajdujących się na terenie całego kraju.  Zachęcamy do jego sprawdzenia i rezerwowania terminów online.

 

reviews about parking lots
rated times Average rating: 4.97
Piotr
Wszystko na 5. Polecamy
Opinion added: 03.03.2018
5.0
Monika Grabowska
Polecam. Parking Blisko lotniska.
Opinion added: 26.03.2018
5.0
Teresa
Polecam!
Opinion added: 20.04.2018
5.0
Monika
Parking godny polecenia! Obsługa miła, transfer na czas.
Opinion added: 24.04.2018
5.0

Check the best prices:

Return to the reservation
call Book

500 000

Satisfied customers

Sensational low prices - the next day begins even from PLN 5,

Sign up for the Newsletter

Subscribe to the Newsletter and receive information about all promotions Park and Fly!

Reservations ×
Currently 8 people are interested in booking a car park near the airport Gdańsk Rębiechowo
Interest ×
The last reservations have been submitted 67 seconds ago in the MAXI-PARKING car park