We use cookies to facilitate the use of the Park and Fly website. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.
  • Arrival details
  • your data
  • Summary

Car parks Łódź - Lublinek

Book online at the best price

Parkuj i Leć Lublinek

1 min. from the airport
see on map from the airport
Parking Lotnisko Łódź jest najbliżej zlokalizowanym od lotniska parkingiem prywatnym. Parking znajduje się przy ulicy dojazdowej do lotniska a tran...
More
279.00zł price for 7 days
There are no vacancies

How it's working

Sprawdź jakie to proste!

Na naszej stronie wybierz lotnisko z którego wylatujesz następnie datę przyjazdu oraz datę wyjazdu. Kliknij szukaj! Następnie wybierz jedną z kilku dostępnych opcji parkowania i naciśnij rezerwuj. Zobacz jakie to proste! W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji płatności- gotówką na parkingu lub płatność online z dodatkowym rabatem! Kliknij rezerwuj w celu potwierdzenia! Teraz w kilka sekund otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mail oraz sms. Wydrukuj potwierdzenie oraz otrzymaną mapkę dojazdu i ruszaj w drogę! Przyjedź na wybrany parking, zaparkuj swój samochód w wyznaczonym przez obsługę miejscu i odbierz swój bilet parkingowy. Następnie obsługa zawiezie bezpłatnie Ciebie i twoje bagaże na lotnisko komfortowym Busem Parkuj i Leć. Teraz możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką i będzie bezpiecznie oczekiwać na Ciebie. Po powrocie odbierz swoje bagaże oraz zadzwoń do obsługi parkingu aby powiadomić o swoim powrocie. Następnie udaj się w wyznaczone miejsce i oczekuj na przyjazd Busa Parkuj i Leć. Po powrocie na parking odbierz swoje auto i bezpiecznie wracaj do domu.

reviews about parking lots
rated times Average rating: 4.75
Anna
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Szybko i sprawnie. Na pewno skorzystamy następnym razem. Super profesjonalne podejście do sprawy polecamy ten parking.
Opinion added: 23.08.2017
4.5
Piotr
Parking działa ok. Polecam
Opinion added: 16.12.2017
5.0

Check the best prices:

Return to the reservation
call Book

500 000

Satisfied customers

Sensational low prices - the next day begins even from PLN 5,

Sign up for the Newsletter

Subscribe to the Newsletter and receive information about all promotions Park and Fly!

Reservations ×
Currently 19 people are interested in booking a car park near the airport Łódź - Lublinek
Interest ×
The last reservations have been submitted 23 seconds ago in the Parkuj i Leć Lublinek car park