Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z witryny Parkuj i lec. Jeżeli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Blisko, Bezpiecznie, Na czas!

Wszystkim naszym klientom zapewniamy maksimum komfortu oraz zawsze dotarcie na czas na wybrane lotnisko.
Już teraz zarezerwuj swój termin przyjazdu i uzyskaj najlepszą cenę parkowania i leć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO OD SAMEGO POCZĄTKU PODRÓŻY!

 • Transfer zawsze 0 zł

  Wszystkie nasze parkingi zapewniają darmowy transport na lotnisko oraz z powrotem komfortowymi busami Parkuj i Leć

 • Bezpłatna zmiana lub anulacja

  U nas zawsze bezpłatna i bezproblemowa zmiana rezerwacji lub jej anulacja. U nas nie ma ukrytych kosztów!

 • Rabaty dla stałych klientów.

  Doceniamy swoich stałych klientów i zapewniamy im najlepsze ceny oraz liczne oferty promocyjne. Sprawdź i zostań jednym z wielu naszych zadowolonych klientów.

 • Gwarancja najlepszej ceny

  Rewelacyjnie niskie ceny – kolejna doba rozpoczyna się nawet od 5 zł, bezpłatny dowóz i odbiór z lotniska. Sprawdź najwyższą jakość przy najlepszej cenie!

 • Potwierdzenia rezerwacji w kilka sekund

  Rezerwacje i parkowanie z nami jest zawsze proste i szybkie! Twoje potwierdzenia sms oraz e-mail zaledwie w kilka chwil u Ciebie!

 • Parkingi 24/7

  Dla Państwa komfortu i wygody nasze parkingi pracują całą dobę przez cały rok. Dodatkowo zawsze służymy pomocą pod numerem naszej infolinii: 883 222 888

Jakość i bezpieczeństwo

Specjalnie dla Państwa nasze parkingi zapewniają pełne bezpieczeństwo pozostawionego samochodu oraz najlepszy stosunek jakości do ceny oferowanych usług.

Bezpieczeństwo to podstawa

Korzystając z naszych usług możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką. Sprawdź jakie to proste!

Parkuj i Leć - Twoje Parkingi. Blisko, Bezpiecznie, Na czas!

Warto wiedzieć przed podróżą

Specjalnie dla Państwa komfortu zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Oczywiście służymy również pomocą pod numerami naszej infolinii.

Czy parking jest bezpieczny?

Gwarancją najwyższych standardów bezpieczeństwa jest współpraca z jedną z największych firm ochroniarskich, ubezpieczenie parkingów oraz całodobowy monitoring każdego parkingu. Bezpieczeństwo to również solidne ogrodzenie, szlaban wjazdowy, profesjonalne oświetlenie parkingu oraz całodobowa praca przez cały rok.

Czy muszę dokonywać rezerwacji?

Dokonując rezerwacji poprzez formularz na stronie czy telefonicznie wysyłamy Państwu imienne potwierdzenie dokonanej rezerwacji, wskazówki oraz mapkę dojazdową na nasze parkingi. Szczególnie w okresie wzmożonego ruchu wakacyjnego i świątecznego bardzo prosimy o dokonywanie wcześniejszych rezerwacji.

Jak dotrę z parkingu na lotnisko?

Parkingi Parkuj i Leć są oddalone od terminalu jedynie o kilka minuty drogi. Wszystkim klientom zapewniamy bezpłatny dowóz na lotnisko komfortowymi i klimatyzowanymi busami. Należy pamiętać aby przybyć na nasz parking około 2 godziny przed planowaną godziną odlotu.

Jak wrócić z lotniska na parking?

Po powrocie na lotnisko i całkowitym odbiorze bagażu prosimy o telefon do obsługi parkingu w celu zamówienia transferu z lotniska na parking. Numery telefonów umieszczone są zawsze na bilecie parkingowym oraz materiałach przekazanych przez obsługę parkingu oraz w otrzymanym dzień przed powrotem smsem. Po całkowitym odbiorze bagażu i telefonie do obsługi prosimy o podejście na parking przy terminalu w miejsce w którym Państwo wysiadali, ponieważ nasze busy transferowe podjeżdżają zawsze w te same miejsca.

Jak dokonać zapłaty za parking?

Za parkowanie możemy zapłacić gotówką w momencie wjazdu na parkingu oraz mamy możliwość dokonania płatności online z dodatkowym rabatem. Każdy z klientów ma możliwość oczywiście otrzymania FAKTURY VAT.

Czy mogę wycofać rezerwację?

Oczywiście każdy ma prawo do wycofania rezerwacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z obsługą parkingu lub wysyłając taką informację na adres bok@parkujilec.pl.

Co zrobić jeśli wyładuje się akumulator lub będę miał inny problem z autem?

Obsługa parkingu posiada wszelkie niezbędne narzędzia i służy zawsze pomocą w uruchomieniu auta.

500 000

Zadowolonych klientów

Rewelacyjnie niskie ceny – kolejna doba rozpoczyna się nawet od 5zł,

Zapisz się na Newsletter

Zapisz się do Newslettera i otrzymuj informacje o wszystkich promocjach Parkuj i Leć!