Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z witryny Parkuj i lec. Jeżeli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Arrival details
  • Twoje dane
  • Podsumowanie

Parkingi Łódź - Lublinek

Rezerwuj online w najlepszej cenie

-13%

Parkuj i Leć Lublinek

1 min. od lotniska
zobacz na mapie od lotniska
tylko dziś super promocja *** 1 osoba właśnie zarezerwowała ten parking ***
Parking Lotnisko Łódź jest najbliżej zlokalizowanym od lotniska parkingiem prywatnym. Parking znajduje się przy ulicy dojazdowej do lotniska a tran...
Więcej
Ikona5 Ikona6 Ikona7 Ikona9 Ikona4 Ikona2 Ikona3 Ikona1 Ikona10 Ikona4

79 zł

68.73 zł cena za 7 dni
Tylko dzisiaj promocja -13% Zostało tylko 1 miejsce w tej cenie! Koniec promocji za
Brak wolnych miejsc

Jak to działa

Sprawdź jakie to proste!

Na naszej stronie wybierz lotnisko z którego wylatujesz następnie datę przyjazdu oraz datę wyjazdu. Kliknij szukaj! Następnie wybierz jedną z kilku dostępnych opcji parkowania i naciśnij rezerwuj. Zobacz jakie to proste! W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji płatności- gotówką na parkingu lub płatność online z dodatkowym rabatem! Kliknij rezerwuj w celu potwierdzenia! Teraz w kilka sekund otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mail oraz sms. Wydrukuj potwierdzenie oraz otrzymaną mapkę dojazdu i ruszaj w drogę! Przyjedź na wybrany parking, zaparkuj swój samochód w wyznaczonym przez obsługę miejscu i odbierz swój bilet parkingowy. Następnie obsługa zawiezie bezpłatnie Ciebie i twoje bagaże na lotnisko komfortowym Busem Parkuj i Leć. Teraz możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką i będzie bezpiecznie oczekiwać na Ciebie. Po powrocie odbierz swoje bagaże oraz zadzwoń do obsługi parkingu aby powiadomić o swoim powrocie. Następnie udaj się w wyznaczone miejsce i oczekuj na przyjazd Busa Parkuj i Leć. Po powrocie na parking odbierz swoje auto i bezpiecznie wracaj do domu.

Opinie o parkingach
Oceniono razy Średnia ocena: 4.75
Anna Kocot
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Szybko i sprawnie. Na pewno skorzystamy następnym razem. Super profesjonalne podejście do sprawy polecamy ten parking.
Opinia dodana: 23.08.2017
4.5
Piotr
Parking działa ok. Polecam
Opinia dodana: 16.12.2017
5.0
Wróć do rezerwacji
Zadzwoń Rezerwuj

500 000

Zadowolonych klientów

Rewelacyjnie niskie ceny – kolejna doba rozpoczyna się nawet od 5zł,

Poczekaj!
Potrzebujesz pomocy w wyborze parkingu lub nie znalazłeś interesującej oferty? Zostaw kontakt do siebie. Oddzwonimy i pomożemy!

Need help we call and help

Zapisz się na Newsletter

Zapisz się do Newslettera i otrzymuj informacje o wszystkich promocjach Parkuj i Leć!

Rezerwacje ×
Obecnie 8 osób jest zainteresowanych rezerwacją parkingu przy lotnisku Łódź - Lublinek
Zainteresowanie ×
Ostatnią rezerwacje złożono 33 sekundy temu na parkingu Parkuj i Leć Lublinek

Szanowni Państwo,

od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)), poniżej dołączamy informację o celu i zasadach przetwarzania danych osobowych przez operatora serwisu PARKUJ I LEĆ oraz o prawach związanych z przetwarzaniem danych, które Państwu przysługują.


Dowiedz się więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane

Przejdź dalej