Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z witryny Parkuj i lec. Jeżeli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Dane przyjazdu
  • Twoje dane
  • Podsumowanie

Parkingi Gdańsk Rębiechowo

Rezerwuj online w najlepszej cenie

MAXI-PARKING

2 min od lotniska
zobacz na mapie 0,3 km od lotniska
Parking Lotnisko Gdańsk Rębiechowo MAXI to prywatny parking zlokalizowany 300 metrów od lotniska i czasem transferu wynoszącym około 2 minut. Parki...
Więcej
55 zł cena za 7 dni
Brak wolnych miejsc

GOLIAT PARKING GDAŃSK

2 min od lotniska
zobacz na mapie 0,3 km od lotniska
Lecąc z Lotniska Gdańsk Rębiechowo warto skorzystać z oferty Parkingu Goliat. Parking oferuje naprawdę idealną lokalizację oraz krótki czas transfe...
Więcej
55 zł cena za 7 dni
Brak wolnych miejsc

Transort na lotnisko

Transport na lotnisko Gdańsk zawsze jest bezpłatny i dokonywany bezpośrednio po przyjeździe na parking.

Rezerwacja

Dokonaj szybkiej rezerwacji online lub rezerwacji telefonicznie. Potwierdzenie swojej rezerwacji otrzymasz w kilka chwil SMS-em oraz e-mailem.

Bezpieczeństwo

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu - nasze parkingi są w pełni bezpieczne i monitorowane!

Płatność

Zapłać wygodnie gotówką w momencie wjazdu na parking lub za pomocą szybkich przelewów przy rezerwacji online!

Jak to działa

Sprawdź jakie to proste!

Na naszej stronie wybierz lotnisko z którego wylatujesz następnie datę przyjazdu oraz datę wyjazdu. Kliknij szukaj! Następnie wybierz jedną z kilku dostępnych opcji parkowania i naciśnij rezerwuj. Zobacz jakie to proste! W kolejnym kroku podaj swoje dane oraz wybierz jedną z dwóch dostępnych opcji płatności- gotówką na parkingu lub płatność online z dodatkowym rabatem! Kliknij rezerwuj w celu potwierdzenia! Teraz w kilka sekund otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mail oraz sms. Wydrukuj potwierdzenie oraz otrzymaną mapkę dojazdu i ruszaj w drogę! Przyjedź na wybrany parking, zaparkuj swój samochód w wyznaczonym przez obsługę miejscu i odbierz swój bilet parkingowy. Następnie obsługa zawiezie bezpłatnie Ciebie i twoje bagaże na lotnisko komfortowym Busem Parkuj i Leć. Teraz możesz lecieć spokojnie na wymarzone wakacje lub podróż służbową i być pewnym, że Twoje auto zostało pozostawione pod najlepszą opieką i będzie bezpiecznie oczekiwać na Ciebie. Po powrocie odbierz swoje bagaże oraz zadzwoń do obsługi parkingu aby powiadomić o swoim powrocie. Następnie udaj się w wyznaczone miejsce i oczekuj na przyjazd Busa Parkuj i Leć. Po powrocie na parking odbierz swoje auto i bezpiecznie wracaj do domu.

LOTNISKO GDAŃSK RĘBIECHOWO

Położony w północnej Polsce port lotniczy i jest jednym z lepiej prosperujących w kraju. Rok 2014 był początkiem dobrej passy dla Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, skąd odprawiono przeszło 3 mln pasażerów. Kolejne lata również były dobrym czasem dla gdańskiego portu, która rocznie odprawia około 3,7 mln pasażerów, odnotowując systematyczne wzrosty. Rekordowe poziomy miesięczne - 400 tys. pasażerów, zostały dwa razy przekroczone w lipcu oraz sierpniu.

Wszystkich podróżnych latających z lotniska Gdańsk, zapraszamy do skorzystania z parkingów sieci Parkuj i Leć. Nasze parkingi znajdują się w bardzo dogodnych położeniach, tuż przy głównej drodze na lotnisko. Łatwy i wygodny dojazd na parkingi, to nie jedyne argumenty, aby właśnie u nas zaparkować samochód. Wszystkie parkingi Parkuj i Leć w Polsce, oferują wysokie standardy obsługi podróżnych, równocześnie gwarantując bezpieczeństwo pozostawionych tu samochodów. Utwardzone nawierzchnie miejsc parkingowych, dróg i chodników, wiaty dla oczekujących na transfer, bezpłatny przewóz z parkingu na lotnisko i odwrotnie, a także rezerwowanie miejsc parkingowych online lub telefonicznie. Do tego wszystkiego warto dodać bardzo niskie ceny, które parking lotnisko Gdańsk zapewnia wszystkim klientom – nawet od 5 złotych za dobę parkowania.

Co zrobić, aby cieszyć się daleką podróżą samolotem i nie martwić o swój samochód? Oczywiście korzystać z usług sprawdzonych parkingów. Parking Parkuj i Leć w Gdańsku, należy do sieci największych parkingów przylotniskowych, znajdujących się na terenie całego kraju.  Zachęcamy do jego sprawdzenia i rezerwowania terminów online.

 

Opinie o parkingach
Oceniono razy Średnia ocena: 4.97
Piotr
Wszystko na 5. Polecamy
Opinia dodana: 03.03.2018
5.0
Monika Grabowska
Polecam. Parking Blisko lotniska.
Opinia dodana: 26.03.2018
5.0
Teresa
Polecam!
Opinia dodana: 20.04.2018
5.0
Monika
Parking godny polecenia! Obsługa miła, transfer na czas.
Opinia dodana: 24.04.2018
5.0
Wróć do rezerwacji
Zadzwoń Rezerwuj

500 000

Zadowolonych klientów

Rewelacyjnie niskie ceny – kolejna doba rozpoczyna się nawet od 5zł,

Zapisz się na Newsletter

Zapisz się do Newslettera i otrzymuj informacje o wszystkich promocjach Parkuj i Leć!

Rezerwacje ×
Obecnie 7 osób jest zainteresowanych rezerwacją parkingu przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo
Zainteresowanie ×
Ostatnią rezerwacje złożono 98 sekund temu na parkingu GOLIAT PARKING GDAŃSK