We use cookies to facilitate the use of the Park and Fly website. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

 

Bezpieczeństwo twojego samochodu gwarantowane

Decydując się na skorzystanie z usług firmy „Parkuj i Leć”, wszyscy nasi klienci mogą mieć absolutną pewność, że ich pojazdom, na cały okres nieobecności, zostanie zapewnione maksimum bezpieczeństwa. Uwidacznia się to już w momencie pierwszego kontaktu z naszą firmą. Wybierając rezerwację oraz płatność internetową, nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo swoich danych personalnych czy kont bankowych. Przesył wszelkiego rodzaju informacji w obrębie naszej witryny, a także między nią, a bankami, zabezpieczony jest najnowocześniejszymi protokołami, które gwarantują pełne zaszyfrowanie danych, a w rezultacie, ich bezpieczeństwo. Doskonale bowiem rozumiemy, że prawdziwy najwyższy standard obsługi jest prawdziwy wtedy, kiedy wdrożony jest on w każdy element współpracy pomiędzy firmą, a klientem. Fizyczny wymiar bezpieczeństwa pojazdu przejawia się w tym, jak zbudowany i w jaki sposób funkcjonuje nasz parking. Jest on zabezpieczony solidnym i nowoczesnym ogrodzeniem, a wjazd odbywa się poprzez strzeżoną bramę z nowoczesnym szlabanem wjazdowym FAAC. Powierzchnia parkingu monitorowana jest dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, niezależnie od tego, czy są to dni robocze, czy świąteczne. Ponadto, system kamer rozlokowany jest na terenie parkingu w ten sposób, że nie omija on żadnego fragmentu jego powierzchni, przez co kontrola wizualna umożliwiająca spostrzeżenie jakichkolwiek nieprawidłowości ma charakter totalny, a widoczność strażnikom niezależnie od pory dnia umożliwia zamontowane oświetlenie LED. Parking nasz ubezpieczyliśmy w PZU, aby podnieść poziom bezpieczeństwa jeszcze bardziej. Współpracujemy z firmą ochroniarską SOLID, która zapewnia nam niezbędne wsparcie. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych z samochodem w czasie przechowywania na naszym parkingu, nasza wykwalifikowana kadra niezwłocznie udzieli klientom niezbędnej pomocy, która umożliwi jak najszybsze rozwiązanie kłopotów z działaniem auta oraz wyruszenie w drogę powrotną do domu.

 

Maksymalny komfort dla klientów

Zawsze staramy się uczynić ze swojej strony wszystko, co tylko możliwe, w kierunku tego, aby proces odstawienia samochodu na strzeżone miejsce parkingowe, a następnie przewiezienie wszystkich klientów bezpośrednio pod wejście do terminala, trwało możliwie jak najkrócej. Prosimy, aby przyjeżdżać do nas co najmniej dwie godziny przed odlotem, gdyż z doświadczenia wiemy, że wydarzyć mogą się różne niezaplanowane zdarzenia, które spowodują, że praktycznie ekspresowy zazwyczaj proces może ulec zauważalnemu spowolnieniu. Jest to całkowicie naturalne, szczególnie w okresie wszelkiego rodzaju świąt czy tak zwanych długich weekendów, które przekładają się w praktyce każdego roku na intensywnie wzmożony ruch lotniczy, a to z kolei owocuje o wiele większą liczbą pasażerów, których należy odwieźć na terminal, a także możliwymi utrudnieniami w ruchu drogowym, co w konsekwencji wydłuża każdą trasę w obydwie strony oraz zwiększa ilość koniecznych do przebycia kursów. Osób, które zmuszone są do tego, aby poczekać na transport, rzecz jasna nie pozostawiamy na pastwę losu i często nieprzyjemnych warunków atmosferycznych, które naprawdę mogłyby bardzo doskwierać zimą oraz latem. Do dyspozycji wszystkich naszych klientów pozostawiamy na czas oczekiwania komfortowo wyposażone poczekalnia, w której działa system klimatyzacyjny, utrzymujący dogodną temperaturę, co ma ogromne znaczenie zarówno w trakcie upałów, jak i mrozów. Ponadto, w naszej poczekalni całodobowo działa hotspot z darmowym dostępem do silnego sygnału Wi-Fi, dzięki czemu nasi klienci mogą spożytkować czas oczekiwania na transfer bądź odbiór auta na dotarcie do dowolnych pożądanych w danym momencie treści. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważny niejednokrotnie może być ułatwiony dostęp do internetu zarówno na moment przed wejściem na pokład na wielogodzinny lot, jak i bezpośrednio po długim pobycie poza granicami kraju, chociażby w celu zdobycia najnowszych informacji czy znalezienia noclegu. Dlatego też chętnie pomagamy wszędzie tam, gdzie tylko możemy.

 

500 000

Satisfied customers

Sensational low prices - the next day begins even from PLN 5,

Sign up for the Newsletter

Subscribe to the Newsletter and receive information about all promotions Park and Fly!