Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z witryny Parkuj i lec. Jeżeli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

 

Bezpieczeństwo twojego samochodu gwarantowane

Decydując się na skorzystanie z usług firmy „Parkuj i Leć”, wszyscy nasi klienci mogą mieć absolutną pewność, że ich pojazdom, na cały okres nieobecności, zostanie zapewnione maksimum bezpieczeństwa. Uwidacznia się to już w momencie pierwszego kontaktu z naszą firmą. Wybierając rezerwację oraz płatność internetową, nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo swoich danych personalnych czy kont bankowych. Przesył wszelkiego rodzaju informacji w obrębie naszej witryny, a także między nią, a bankami, zabezpieczony jest najnowocześniejszymi protokołami, które gwarantują pełne zaszyfrowanie danych, a w rezultacie, ich bezpieczeństwo. Doskonale bowiem rozumiemy, że prawdziwy najwyższy standard obsługi jest prawdziwy wtedy, kiedy wdrożony jest on w każdy element współpracy pomiędzy firmą, a klientem. Fizyczny wymiar bezpieczeństwa pojazdu przejawia się w tym, jak zbudowany i w jaki sposób funkcjonuje nasz parking. Jest on zabezpieczony solidnym i nowoczesnym ogrodzeniem, a wjazd odbywa się poprzez strzeżoną bramę z nowoczesnym szlabanem wjazdowym FAAC. Powierzchnia parkingu monitorowana jest dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, niezależnie od tego, czy są to dni robocze, czy świąteczne. Ponadto, system kamer rozlokowany jest na terenie parkingu w ten sposób, że nie omija on żadnego fragmentu jego powierzchni, przez co kontrola wizualna umożliwiająca spostrzeżenie jakichkolwiek nieprawidłowości ma charakter totalny, a widoczność strażnikom niezależnie od pory dnia umożliwia zamontowane oświetlenie LED. Parking nasz ubezpieczyliśmy w PZU, aby podnieść poziom bezpieczeństwa jeszcze bardziej. Współpracujemy z firmą ochroniarską SOLID, która zapewnia nam niezbędne wsparcie. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych z samochodem w czasie przechowywania na naszym parkingu, nasza wykwalifikowana kadra niezwłocznie udzieli klientom niezbędnej pomocy, która umożliwi jak najszybsze rozwiązanie kłopotów z działaniem auta oraz wyruszenie w drogę powrotną do domu.

 

Maksymalny komfort dla klientów

Zawsze staramy się uczynić ze swojej strony wszystko, co tylko możliwe, w kierunku tego, aby proces odstawienia samochodu na strzeżone miejsce parkingowe, a następnie przewiezienie wszystkich klientów bezpośrednio pod wejście do terminala, trwało możliwie jak najkrócej. Prosimy, aby przyjeżdżać do nas co najmniej dwie godziny przed odlotem, gdyż z doświadczenia wiemy, że wydarzyć mogą się różne niezaplanowane zdarzenia, które spowodują, że praktycznie ekspresowy zazwyczaj proces może ulec zauważalnemu spowolnieniu. Jest to całkowicie naturalne, szczególnie w okresie wszelkiego rodzaju świąt czy tak zwanych długich weekendów, które przekładają się w praktyce każdego roku na intensywnie wzmożony ruch lotniczy, a to z kolei owocuje o wiele większą liczbą pasażerów, których należy odwieźć na terminal, a także możliwymi utrudnieniami w ruchu drogowym, co w konsekwencji wydłuża każdą trasę w obydwie strony oraz zwiększa ilość koniecznych do przebycia kursów. Osób, które zmuszone są do tego, aby poczekać na transport, rzecz jasna nie pozostawiamy na pastwę losu i często nieprzyjemnych warunków atmosferycznych, które naprawdę mogłyby bardzo doskwierać zimą oraz latem. Do dyspozycji wszystkich naszych klientów pozostawiamy na czas oczekiwania komfortowo wyposażone poczekalnia, w której działa system klimatyzacyjny, utrzymujący dogodną temperaturę, co ma ogromne znaczenie zarówno w trakcie upałów, jak i mrozów. Ponadto, w naszej poczekalni całodobowo działa hotspot z darmowym dostępem do silnego sygnału Wi-Fi, dzięki czemu nasi klienci mogą spożytkować czas oczekiwania na transfer bądź odbiór auta na dotarcie do dowolnych pożądanych w danym momencie treści. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważny niejednokrotnie może być ułatwiony dostęp do internetu zarówno na moment przed wejściem na pokład na wielogodzinny lot, jak i bezpośrednio po długim pobycie poza granicami kraju, chociażby w celu zdobycia najnowszych informacji czy znalezienia noclegu. Dlatego też chętnie pomagamy wszędzie tam, gdzie tylko możemy.

 

500 000

Zadowolonych klientów

Rewelacyjnie niskie ceny – kolejna doba rozpoczyna się nawet od 5zł,

Zapisz się na Newsletter

Zapisz się do Newslettera i otrzymuj informacje o wszystkich promocjach Parkuj i Leć!

Szanowni Państwo,

od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)), poniżej dołączamy informację o celu i zasadach przetwarzania danych osobowych przez operatora serwisu PARKUJ I LEĆ oraz o prawach związanych z przetwarzaniem danych, które Państwu przysługują.


Dowiedz się więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane

Przejdź dalej