We use cookies to facilitate the use of the Park and Fly website. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

Podróżowanie samolotem, czy to w celach turystycznych czy zawodowych, zawsze wiąże się z pozostawieniem swojego samochodu. Samochodu, który często ma wysoką wartość materialną, nie wspominając o tej sentymentalnej. Aby w pełni oddać się rozkoszom podróżowania, skupić na wyznaczonych celach i nie zamartwiać się o swój samochód, warto korzystać z bezpiecznych, bo monitorowanych parkingów przy lotniskach. Zaparkowane na nich samochody, otrzymują najlepszą możliwą opiekę. Całodobowy monitoring wideo, wysokie ogrodzenie parkingu, współpraca z najlepszymi agencjami ochrony, a także oświetlenie całego terenu oraz dozorowany wjazd i wyjazd na teren parkingu. Tak właśnie zapewniamy bezpieczeństwo samochodom naszych klientów, na wszystkich 6 parkingach Parkuj i Leć.

 

To jednak nie wszystkie korzyści, korzystania z przy lotniskowych parkingów Parkuj i Leć. Ceniąc Państwa czas i pieniądze, udostępniamy możliwość szybkich i wygodnych rezerwacji online. Oprócz tego, że są one gwarancją wolnego miejsca parkingowego, dają również szansę na parkowanie w jeszcze niższej cenie niż regularna! Wszystko co należy zrobić, to odpowiednio wcześnie zarezerwować miejsce na wybranym parkingu w interesującym Państwa terminie... a następnie przyjechać do nas, zaparkować samochód i cieszyć się podróżą! Na pewno będzie ona jeszcze przyjemniejsza, za sprawą darmowego transferu parking-lotnisko-parking, który zapewniamy wszystkim naszym klientom.


Pomimo że parkingi Parkuj i Leć znajdują się w niewielkich odległościach od lotnisk, to dotarcie do nich pieszo, z walizkami, jest co najmniej kłopotliwe. Organizowany przez nas transfer samochodowy, działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, bez względu na warunki atmosferyczne i liczbę osób, które jednorazowo należy przewieźć. Oznacza to, że bez względu czy podróżują Państwo pojedynczo czy w kilka osób, zawsze dowieziemy Państwa na lotnisko lub przywieziemy z lotniska na parking. Bezpłatnie, szybko i bezpiecznie, w komfortowych warunkach klimatyzowanego samochodu.  

500 000

Satisfied customers

Sensational low prices - the next day begins even from PLN 5,

Sign up for the Newsletter

Subscribe to the Newsletter and receive information about all promotions Park and Fly!