Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z witryny Parkuj i lec. Jeżeli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Podróżowanie samolotem, czy to w celach turystycznych czy zawodowych, zawsze wiąże się z pozostawieniem swojego samochodu. Samochodu, który często ma wysoką wartość materialną, nie wspominając o tej sentymentalnej. Aby w pełni oddać się rozkoszom podróżowania, skupić na wyznaczonych celach i nie zamartwiać się o swój samochód, warto korzystać z bezpiecznych, bo monitorowanych parkingów przy lotniskach. Zaparkowane na nich samochody, otrzymują najlepszą możliwą opiekę. Całodobowy monitoring wideo, wysokie ogrodzenie parkingu, współpraca z najlepszymi agencjami ochrony, a także oświetlenie całego terenu oraz dozorowany wjazd i wyjazd na teren parkingu. Tak właśnie zapewniamy bezpieczeństwo samochodom naszych klientów, na wszystkich 6 parkingach Parkuj i Leć.

 

To jednak nie wszystkie korzyści, korzystania z przy lotniskowych parkingów Parkuj i Leć. Ceniąc Państwa czas i pieniądze, udostępniamy możliwość szybkich i wygodnych rezerwacji online. Oprócz tego, że są one gwarancją wolnego miejsca parkingowego, dają również szansę na parkowanie w jeszcze niższej cenie niż regularna! Wszystko co należy zrobić, to odpowiednio wcześnie zarezerwować miejsce na wybranym parkingu w interesującym Państwa terminie... a następnie przyjechać do nas, zaparkować samochód i cieszyć się podróżą! Na pewno będzie ona jeszcze przyjemniejsza, za sprawą darmowego transferu parking-lotnisko-parking, który zapewniamy wszystkim naszym klientom.


Pomimo że parkingi Parkuj i Leć znajdują się w niewielkich odległościach od lotnisk, to dotarcie do nich pieszo, z walizkami, jest co najmniej kłopotliwe. Organizowany przez nas transfer samochodowy, działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, bez względu na warunki atmosferyczne i liczbę osób, które jednorazowo należy przewieźć. Oznacza to, że bez względu czy podróżują Państwo pojedynczo czy w kilka osób, zawsze dowieziemy Państwa na lotnisko lub przywieziemy z lotniska na parking. Bezpłatnie, szybko i bezpiecznie, w komfortowych warunkach klimatyzowanego samochodu.  

500 000

Zadowolonych klientów

Rewelacyjnie niskie ceny – kolejna doba rozpoczyna się nawet od 5zł,

Zapisz się na Newsletter

Zapisz się do Newslettera i otrzymuj informacje o wszystkich promocjach Parkuj i Leć!